logo
Рошен-Харків
ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР ТМ «ROSHEN»
user
або Зареєструватися
user
Каталог товарiв
close

Смачні новорічні подарунки - свято вже не за горами!

Солодкий новорічний подарунок чекає напередодні зимового свята кожна дитина. І батькам варто заздалегідь потурбуватися про те, яким буде набір ласощів. Важливо, щоб в ньому були якісні солодощі, виготовлені з хороших продуктів. Крім того, подарунок повинен бути цікавим. Адже малюки в Новий рік чекають чогось незвичайного.

Вміст новорічного подарунка

Що традиційно включає новорічний подарунок для дітей:

Кількість і вид цукерок може бути різним. У подарунок може бути шоколад, карамель, льодяники, тягучки, драже. Це може бути набір солодощів від різних виробників або якоїсь однієї фабрики. Наприклад, можна придбати подарунки Roshen, в яких будуть цукерки тільки цієї марки.

Від того, які цукерки стане містити подарунок, залежить його вартість. Але при замовленні солодкого набору варто орієнтуватися не стільки на ціну, скільки на смак дитини. Якщо малюк любить шоколад, велика кількість карамелі в пакеті його розчарує. Якщо дитина воліє жувальні цукерки або помадку, варто знайти набір, в якому будуть присутні саме ці солодощі.

якість солодощів

Вибираючи для дітей смачний новорічний подарунок, обов'язково потрібно дивитися на склад кондитерських виробів. Вони повинні бути нешкідливі для малюка, не викликати алергію. Склад продукції традиційно пишеться на упаковці. Крім того, важливо дивитися на термін придатності цукерок. Небажано купувати товар, у якого він добігає кінця. І тим більше не можна купувати продукт, у якого термін придатності закінчився. Навіть в разі, якщо такий подарунок продається із суттєвою знижкою.

Готовий подарунок або самостійна збірка

Є два варіанти покупки новорічних подарунків. Можна придбати готовий пакет з солодощами або зібрати набір смакоти самостійно. У кожного варіанту свої переваги.

Плюс покупки готового набору - не потрібно самим займатися підбором і упаковкою цукерок та інших ласощів. Буде потрібно всього лише вибрати подарунок за вагою і вивчити на етикетці, які цукерки поклав всередину коробки виробник. Такий варіант оптимальний для шкіл, дитячих садків та секцій, в яких прийнято вітати учнів з Новим роком. Також готові подарунки централізовано набувають підприємства, щоб роздавати співробітникам, у яких є маленькі діти. Та й багато батьків не проти придбати великий пакет з цукерками на свято дитині, а не купувати потроху різних ласощів, щоб їх в подальшому упакувати.

У самостійної збірки подарунка інші плюси - можна підібрати ласощі для дитини, які він точно з'їсть і любить. Крім того, це варіант для батьків, діти яких страждають на алергію на шоколад, цитрусові, інші продукти. В цьому випадку дорослим краще самим зібрати пакет з солодощами, які точно не зашкодять дітям.

Важливо не тільки вміст, але і упаковка

Те, як упакований новорічний подарунок, для дитини має величезне значення. Звичайний целофановий пакетик не проведе на малюка враження. Так само, як і звичайна коробка для цукерок. Зате справжній новорічний мішок, на зразок того, з яким ходять Діди Морози та Санта Клауси, сподобається. Інший варіант - подарунок, упакований в спеціальні святкові коробки, які можуть бути різних моделей:

Вибрати смачний новорічний подарунок, який сподобається дитині, не так просто, як може здатися. Тому шукати його варто заздалегідь, а не перед самим святом, коли всі цікаві варіанти вже розібрали. Так задумайтеся про те, як виглядатиме подарунок вже зараз, які цукерки і солодощі інших видів в ньому повинні бути. Чим більше у вас часу на пошуки, тим більше шансів, що ви знайдете готовий набір смакоти, в якому буде все те, що любить малюк.